𝔽ℝ𝕀𝕊𝕋𝔸𝕐𝕃𝕆
Кошовий отаман
- Реєстрування
- 14 Сер 2025
- Дописи
- 81
- Реакції
- 83
- Бали
- 23
1. Сердж Кулаківський
2. Валера Абсолют
3. У вердикті адміністратор вказав що я отримую покарання за ПП UK 6.1.1, 6.50 та 6.4. З 6.50 та 6.4 я згоден, а от з 6.1.1 ні. Якщо дивитися від лиця ванільки то видно що йому я шкоди не завдав тільки стріляв по машині, також нижче надаю свій відкат і там чітко буде видно що я тільки стріляв по авто. Також мені дуже цікаво як так вийшло що я отримав варн, якщо в правилах чітко прописано що:
6.50. Заборонено вести вогонь / перестрілку з пасажирського або водійського місця автомобіля. | Деморган 30-120 хвилин, при масових порушеннях Варн (на розсуд адміністратора)
ВАРН ПРИ МАСОВИХ ПОРУШЕННЯХ!!! це моє перше порушення 6.50 за ДВА МІСЯЦІ!!! За 6.1.1 також дуже давно було
Я не розумію чому я отримав варн за данне порушення тому я вимагаю зняти варна. Також якщо Ви будете пробити перевидачу прошу врахувати те що я можна сказати відсидів вже за порушення 6.4 та 6.50 так як мені додали ще термін за 6.1.1 та 6.4.
4.
Відкат від мого лиця
5. 30.09
2. Валера Абсолют
3. У вердикті адміністратор вказав що я отримую покарання за ПП UK 6.1.1, 6.50 та 6.4. З 6.50 та 6.4 я згоден, а от з 6.1.1 ні. Якщо дивитися від лиця ванільки то видно що йому я шкоди не завдав тільки стріляв по машині, також нижче надаю свій відкат і там чітко буде видно що я тільки стріляв по авто. Також мені дуже цікаво як так вийшло що я отримав варн, якщо в правилах чітко прописано що:
6.50. Заборонено вести вогонь / перестрілку з пасажирського або водійського місця автомобіля. | Деморган 30-120 хвилин, при масових порушеннях Варн (на розсуд адміністратора)
ВАРН ПРИ МАСОВИХ ПОРУШЕННЯХ!!! це моє перше порушення 6.50 за ДВА МІСЯЦІ!!! За 6.1.1 також дуже давно було
Я не розумію чому я отримав варн за данне порушення тому я вимагаю зняти варна. Також якщо Ви будете пробити перевидачу прошу врахувати те що я можна сказати відсидів вже за порушення 6.4 та 6.50 так як мені додали ще термін за 6.1.1 та 6.4.
4.
5. 30.09