Розглянуто Серійний номер заблоковано АС #149

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Реєстрування
20 Лис 2024
Дописи
8
Реакції
6
Бали
6
1. Нікнейм адміністратора: -

2. Особистий Нікнейм: Марат Чайка

3. Суть скарги: бан без причини, був в будинку ДКВС виходжу із. Будинку і прилітає бан. В ДКВС я працюю в мене звання: Лейтенант (6 порядкове)я перевівся із НПУ Д, Також до цього коли я був на вулиці під ходе людина і стріляє тайзером він сказав відкат і добавив " В нас в ДКВС так роблять по приколу"
І я його теж вистрілив тайзером і сказав відкат, Якщо мене забанели іза цього то прошу вибачення, але 2.42. Правила Державних Організацій Заборонено використовувати тайзер без причини. | Деморган 15-30 хвилин не як не може бути бан тим паче сказав відкат, в любому випадку в мене не має доказів на ту людину це був якийсь Ст. Сержант. Але якщо мене розбанять я обіцяю що буду знімати на боді камеру і ніколи без причини не стріляти тайзером.

4. Доказ видачі покарання: (скріншот/відео); на фото від'єднання: Серійний номер заблоковано. причина АС #149.




5. 01.02.2025

(Немає ТГ, є Діскорд)
 
Останнє редагування:

Серго Голд

Спец.Адмін UKRAINE GTA
Спец.Адмін
Реєстрування
22 Сер 2024
Дописи
2,996
Реакції
1,845
Бали
253
Вітаю
Вас було розблоковано

Розглянуто
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі