Марат Чайка
Козак
- Реєстрування
- 20 Лис 2024
- Дописи
- 8
- Реакції
- 6
- Бали
- 6
1. Нікнейм адміністратора: -
2. Особистий Нікнейм: Марат Чайка
3. Суть скарги: бан без причини, був в будинку ДКВС виходжу із. Будинку і прилітає бан. В ДКВС я працюю в мене звання: Лейтенант (6 порядкове)я перевівся із НПУ Д, Також до цього коли я був на вулиці під ходе людина і стріляє тайзером він сказав відкат і добавив " В нас в ДКВС так роблять по приколу"
І я його теж вистрілив тайзером і сказав відкат, Якщо мене забанели іза цього то прошу вибачення, але 2.42. Правила Державних Організацій Заборонено використовувати тайзер без причини. | Деморган 15-30 хвилин не як не може бути бан тим паче сказав відкат, в любому випадку в мене не має доказів на ту людину це був якийсь Ст. Сержант. Але якщо мене розбанять я обіцяю що буду знімати на боді камеру і ніколи без причини не стріляти тайзером.
4. Доказ видачі покарання: (скріншот/відео); на фото від'єднання: Серійний номер заблоковано. причина АС #149.
5. 01.02.2025
(Немає ТГ, є Діскорд)
2. Особистий Нікнейм: Марат Чайка
3. Суть скарги: бан без причини, був в будинку ДКВС виходжу із. Будинку і прилітає бан. В ДКВС я працюю в мене звання: Лейтенант (6 порядкове)я перевівся із НПУ Д, Також до цього коли я був на вулиці під ходе людина і стріляє тайзером він сказав відкат і добавив " В нас в ДКВС так роблять по приколу"
І я його теж вистрілив тайзером і сказав відкат, Якщо мене забанели іза цього то прошу вибачення, але 2.42. Правила Державних Організацій Заборонено використовувати тайзер без причини. | Деморган 15-30 хвилин не як не може бути бан тим паче сказав відкат, в любому випадку в мене не має доказів на ту людину це був якийсь Ст. Сержант. Але якщо мене розбанять я обіцяю що буду знімати на боді камеру і ніколи без причини не стріляти тайзером.
4. Доказ видачі покарання: (скріншот/відео); на фото від'єднання: Серійний номер заблоковано. причина АС #149.
5. 01.02.2025
(Немає ТГ, є Діскорд)
Останнє редагування: