- Реєстрування
- 5 Тра 2023
- Дописи
- 2,103
- Реакції
- 916
- Бали
- 213
1. Сервер у діскорді: 01
2. Нікнейм теха: -
3. Особистий нікнейм (Discord): _durnev_
4. Суть скарги:
Вітаю, шановний Спец. Адмін, хотів би звернутися до вас із скаргою на КТП та ЗКТП. Я не одноразово писав оскарження на формі щодо мого порушення, а саме пункту 3, я був на сильних емоціях та повівся на провокації, за що вже не одноразово вибачався. Мені відмовили, та сказали, що блокування перманентного характеру відносяться до кожного серверу, хоча гравці не знають цього, тому що вони відштовхуються від правил, які є опубліковані на серверах. Згідно з цими правилами, пункт 3 говорить, що він карається блокуванням акаунта на сервері, а не на серверах. Також багато людей було оскаржено з пункту 3.
Щодо систематичного порушення, я вважаю що з моєї сторони його не було, адже систематичне порушення - це порушення одного і того ж правила декілька разів. Щодо ЗКТП на одній із моїх скарг було надано відповідь він нього, що з моменту видачі покарання пройшло більше 7 днів та оскарженню не підлягає, але якщо полистати всім доступний форум, можна знайти багато порушень, які були оскарженні терміном більше 7 днів.
5. Доказ: (скриншот/відео): скарга
6. Дата походження: 21.04.2024
2. Нікнейм теха: -
3. Особистий нікнейм (Discord): _durnev_
4. Суть скарги:
Вітаю, шановний Спец. Адмін, хотів би звернутися до вас із скаргою на КТП та ЗКТП. Я не одноразово писав оскарження на формі щодо мого порушення, а саме пункту 3, я був на сильних емоціях та повівся на провокації, за що вже не одноразово вибачався. Мені відмовили, та сказали, що блокування перманентного характеру відносяться до кожного серверу, хоча гравці не знають цього, тому що вони відштовхуються від правил, які є опубліковані на серверах. Згідно з цими правилами, пункт 3 говорить, що він карається блокуванням акаунта на сервері, а не на серверах. Також багато людей було оскаржено з пункту 3.
Щодо систематичного порушення, я вважаю що з моєї сторони його не було, адже систематичне порушення - це порушення одного і того ж правила декілька разів. Щодо ЗКТП на одній із моїх скарг було надано відповідь він нього, що з моменту видачі покарання пройшло більше 7 днів та оскарженню не підлягає, але якщо полистати всім доступний форум, можна знайти багато порушень, які були оскарженні терміном більше 7 днів.
5. Доказ: (скриншот/відео): скарга
6. Дата походження: 21.04.2024