Михайло Барінов
Старожила UKRAINE GTA
- Реєстрування
- 28 Кві 2024
- Дописи
- 238
- Реакції
- 304
- Бали
- 108
Повідомляю, що Михайло Павлюк співробітник ДКВС #18829 Не одеоразово принижував мою честь та гідність. Користуючись службовим становищем, а саме словісно та відкрив вогонь по своєму співробітнику, що призвело до смерті. Такій людині не місце в органах державної влади, адже це соромить честь мундира. До того ж приниження честі та гідності людини в цивілізованому світі дає змогу звернутись до Європейського суду з прав людини та зняти таку людину з посади в тому числі звілнення та не можливості займати будь- які посади в органах державної влади, а, що до смерті включається все перечислене вище так срок на не означений час. Будь-ласка перевірте інформацію та зверніть Увагу, що Україна, як демократична держава не може закривати очі на смерть та не адекватну поведінку співробітника державного органу. Скріни маю. Дякую за увагу. Слава Україні демократичній та справедливій державі
мій нікнем: Слон Київський (сержан ДКВС)
мій нікнем: Слон Київський (сержан ДКВС)