Kolya8098
Новий гравець
- Реєстрування
- 16 Гру 2024
- Дописи
- 2
- Реакції
- 4
- Бали
- 6
Суть скарги така що я поставив ставку на 'Гараж №9' 25.04 о 19:14 і після 30-40 минут мене перебив гравець ¨Женя Зілобобік¨, я його перебив 25.04 о 20:33. І вже після того як я його перебив, я замітив що він без анкети і його видалили, а мою ставку ні. І зараз така ситуація що я перебив сам себе із-за гравця який приймав участь не по правилах. Якщо дивитися по моїй першій ставці то я мався би виграти, але із-за гравця все пішло по одному місці. Фото прикрипляю знизу
======> Хочу спати <======
======> Хочу спати <======