Розглянуто Скарга для адміністрації яка відповідає за аукціон гаражів

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Kolya8098

Новий гравець
Реєстрування
16 Гру 2024
Дописи
2
Реакції
4
Бали
6
Суть скарги така що я поставив ставку на 'Гараж №9' 25.04 о 19:14 і після 30-40 минут мене перебив гравець ¨Женя Зілобобік¨, я його перебив 25.04 о 20:33. І вже після того як я його перебив, я замітив що він без анкети і його видалили, а мою ставку ні. І зараз така ситуація що я перебив сам себе із-за гравця який приймав участь не по правилах. Якщо дивитися по моїй першій ставці то я мався би виграти, але із-за гравця все пішло по одному місці. Фото прикрипляю знизу
======> Хочу спати <======
 

Віктор Миколайович

Північна Україна
Активний гравець
Реєстрування
22 Лип 2022
Дописи
7,376
Реакції
4,880
Бали
254
Вітаю

Гравець вже був заблокований за порушення правил аукціону, дякую за звернення.
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі