Александр Крутой
Новий гравець
- Реєстрування
- 4 Лис 2024
- Дописи
- 5
- Реакції
- 2
- Бали
- 6
Нікнейм адміністратора: Вікторія Коваленко
Особистий нікнейм: Не зарегестрирован
Суть скарги: Добрый ранок,начнём с начала,я не мог зайти на 2 сервер украина гта потому что меня чудным образом забанил античит но у меня даже нет там аккаунта,хорошо,я написал жалобу https://forum.ukraine-gta.com.ua/threads/Скарга-на-античит.226632/ после чего прождавши 5-6 часов мне отменяют жалобу потому что она не написана на украинском,в чём проблема было сразу отменить чтобы я не ждал,хорошо пропустим,я написал еще одну жалобу загрузил я её во вторник ответили мне в среду что типо мол свяжитесь в дискорд,хорошо,я кинул заявку в друзья чтобы написать сообщение потому что если у тебя нет этого человека в друзьях то ты ему не сможешь написать в лс вот скрин ( ) в ту же среду я кинул заявку в друзья и ждал до четверга 20.00,вчера прилетает ответ отмена,что типо я не написал в лс,так как я могу написать если вы Виктория Коваленко не можете принять заявку в друзья,почему же ваша ошибка а я сижу жду,я понимаю что не я один но ждать ровно сутки это уже гранью,я просидел по факту неделю,я вчера посмотрел на 1 сервере форум,там просто всё идеально,там всем помогают,тут какой-то балаган,Спасибо за внимания
Доказ видачі покарання (скріншот/відео): https://forum.ukraine-gta.com.ua/threads/скарга-на-anticheat.226763/#post-945231
ЭТО ДЛЯ ВАС ВІКТОРІЯ Коваленко
Нікнейм адміністратора: Вікторія Коваленко
Особистий нікнейм: Не зареєстрований
Суть жалобы: Доброе утро, почнемо з початку, я не міг зайти на 2 сервер україна гта тому що мене дивним чином забанив античит але у мене навіть немає там акаунта, добре, я написав скаргу https://forum.ukraine-gta.com .ua/threads/Жалоба-на-античит.226632/ після чого прочекавши 5-6 годин мені скасовують скаргу тому що вона не написана українською,в чому проблема було відразу скасувати щоб я не чекав,добре пропустимо,я написав ще одну скаргу завантажив я її у вівторок відповіли мені в середу що нібито зв'яжіться в дискорд,добре,я кинув заявку у друзі щоб написати повідомлення тому що якщо у тебе немає цього людини в друзях то ти йому не зможеш написати в лс ось скрін ( ) в ту ж середу я кинув заявку в друзі і чекав до четверга 20.00, вчора прилітає відповідь скасування, що нібито я не написав у лс,оскільки я можу написати якщо ви Вікторія Коваленко не можете прийняти заявку в друзі,чому ж ваша помилка а я сиджу чекаю,я розумію що не я один але чекати рівно добу це вже гранню,я просидів за фактом тиждень,я вчора подивився на 1 сервері форум,там просто все ідеально,там усім допомагають ,тут якийсь балаган,Дякую за увагу
Доказ видачі покарання (скріншот/відео): https://forum.ukraine-gta.com.ua/threads/скарга-на-anticheat.226763/#post-945231
Особистий нікнейм: Не зарегестрирован
Суть скарги: Добрый ранок,начнём с начала,я не мог зайти на 2 сервер украина гта потому что меня чудным образом забанил античит но у меня даже нет там аккаунта,хорошо,я написал жалобу https://forum.ukraine-gta.com.ua/threads/Скарга-на-античит.226632/ после чего прождавши 5-6 часов мне отменяют жалобу потому что она не написана на украинском,в чём проблема было сразу отменить чтобы я не ждал,хорошо пропустим,я написал еще одну жалобу загрузил я её во вторник ответили мне в среду что типо мол свяжитесь в дискорд,хорошо,я кинул заявку в друзья чтобы написать сообщение потому что если у тебя нет этого человека в друзьях то ты ему не сможешь написать в лс вот скрин ( ) в ту же среду я кинул заявку в друзья и ждал до четверга 20.00,вчера прилетает ответ отмена,что типо я не написал в лс,так как я могу написать если вы Виктория Коваленко не можете принять заявку в друзья,почему же ваша ошибка а я сижу жду,я понимаю что не я один но ждать ровно сутки это уже гранью,я просидел по факту неделю,я вчера посмотрел на 1 сервере форум,там просто всё идеально,там всем помогают,тут какой-то балаган,Спасибо за внимания
Доказ видачі покарання (скріншот/відео): https://forum.ukraine-gta.com.ua/threads/скарга-на-anticheat.226763/#post-945231
ЭТО ДЛЯ ВАС ВІКТОРІЯ Коваленко
Нікнейм адміністратора: Вікторія Коваленко
Особистий нікнейм: Не зареєстрований
Суть жалобы: Доброе утро, почнемо з початку, я не міг зайти на 2 сервер україна гта тому що мене дивним чином забанив античит але у мене навіть немає там акаунта, добре, я написав скаргу https://forum.ukraine-gta.com .ua/threads/Жалоба-на-античит.226632/ після чого прочекавши 5-6 годин мені скасовують скаргу тому що вона не написана українською,в чому проблема було відразу скасувати щоб я не чекав,добре пропустимо,я написав ще одну скаргу завантажив я її у вівторок відповіли мені в середу що нібито зв'яжіться в дискорд,добре,я кинув заявку у друзі щоб написати повідомлення тому що якщо у тебе немає цього людини в друзях то ти йому не зможеш написати в лс ось скрін ( ) в ту ж середу я кинув заявку в друзі і чекав до четверга 20.00, вчора прилітає відповідь скасування, що нібито я не написав у лс,оскільки я можу написати якщо ви Вікторія Коваленко не можете прийняти заявку в друзі,чому ж ваша помилка а я сиджу чекаю,я розумію що не я один але чекати рівно добу це вже гранню,я просидів за фактом тиждень,я вчора подивився на 1 сервері форум,там просто все ідеально,там усім допомагають ,тут якийсь балаган,Дякую за увагу
Доказ видачі покарання (скріншот/відео): https://forum.ukraine-gta.com.ua/threads/скарга-на-anticheat.226763/#post-945231