Вікуся Тараб
Новий гравець
- Реєстрування
- 10 Чер 2023
- Дописи
- 33
- Реакції
- 4
- Бали
- 13
Нікнейм адміністрації: Василь Перегінець, Олександр Клименко
Ососбистий нікнейм Вікуся Тарас
Суть скарги:
25.09.2024 року в новинах з'явилось про те що було внесені зміни в Реєстрацію старшого складу клану . 02.09.24 там же з'явилась інформація про те що буде видані покарання тим кланам що не оновили дані їх там 45 кланів, серед них мого клану KABACIK не було.
Через деякий час я дізгаюсь про те що нашому клану KABACIK дали попередження( 01.10.2024 | Порушення правил реєстрація старшого складу кланів, пункт №9 | Василь Перегінець) яке переросло в догану від 01.10.24
Чіткої інформації про те що це потрібно зробити ні хто з адміністрації до нас не доносить , правила кожен день міняються вже не розумієш що потрібно робити.
Інформація з останнього разу коли ми заново реєстрували клан вся інформація була надана і вона не мінялась
08.10.24 написала в діскорті Василю Перегінцю, наш Лідер Тарас Тараб теж писав Василю Перегінцю і Олександру Клименко но відповіді від них ні якої не має,.
Зв'язатись з ними не можливо на контакт не йдуть. Видають попередження без обгрунтування.
Іноді хочеться прийти додому і просто пограти , а не займатися по 10 раз одним і тім же реєструвати, перереєстровувати надавати інформацію бо наша неоф щось змінила
Якщо у нас є ГС, ЗГС неоф то чому вони коректно не доносять свою інформацію до лідерів , модераторів (потрібно доносити конктретно інформація яку потрібно зробити, а яка просто для інфо)
Прохання зняти догану з нашого клану за необгрунтоване рішення ГС, ЗГС
Докази :
Ососбистий нікнейм Вікуся Тарас
Суть скарги:
25.09.2024 року в новинах з'явилось про те що було внесені зміни в Реєстрацію старшого складу клану . 02.09.24 там же з'явилась інформація про те що буде видані покарання тим кланам що не оновили дані їх там 45 кланів, серед них мого клану KABACIK не було.
Через деякий час я дізгаюсь про те що нашому клану KABACIK дали попередження( 01.10.2024 | Порушення правил реєстрація старшого складу кланів, пункт №9 | Василь Перегінець) яке переросло в догану від 01.10.24
Чіткої інформації про те що це потрібно зробити ні хто з адміністрації до нас не доносить , правила кожен день міняються вже не розумієш що потрібно робити.
Інформація з останнього разу коли ми заново реєстрували клан вся інформація була надана і вона не мінялась
08.10.24 написала в діскорті Василю Перегінцю, наш Лідер Тарас Тараб теж писав Василю Перегінцю і Олександру Клименко но відповіді від них ні якої не має,.
Зв'язатись з ними не можливо на контакт не йдуть. Видають попередження без обгрунтування.
Іноді хочеться прийти додому і просто пограти , а не займатися по 10 раз одним і тім же реєструвати, перереєстровувати надавати інформацію бо наша неоф щось змінила
Якщо у нас є ГС, ЗГС неоф то чому вони коректно не доносять свою інформацію до лідерів , модераторів (потрібно доносити конктретно інформація яку потрібно зробити, а яка просто для інфо)
Прохання зняти догану з нашого клану за необгрунтоване рішення ГС, ЗГС
Докази :
Вкладення
-
зображення_viber_2024-10-09_21-35-51-149.jpg202.8 Кб · Перегляди: 65 -
зображення_viber_2024-10-08_20-56-57-205.jpg284.3 Кб · Перегляди: 63 -
зображення_viber_2024-10-08_20-56-57-688.jpg385.4 Кб · Перегляди: 63 -
зображення_viber_2024-10-08_20-56-57-624.jpg365.7 Кб · Перегляди: 60 -
зображення_viber_2024-10-08_20-56-57-566.jpg385.4 Кб · Перегляди: 57 -
зображення_viber_2024-10-08_20-56-57-496.jpg364.2 Кб · Перегляди: 59 -
зображення_viber_2024-10-08_21-00-44-377.jpg264.4 Кб · Перегляди: 61