Роман Семеген
Козак
- Реєстрування
- 28 Бер 2025
- Дописи
- 41
- Реакції
- 7
- Бали
- 11
1.Нікнейм адміністратора:Кирило Кархарт
2.Особистий нікнейм:Семеген Роман
3.Суть скарги:я працюю в НПУ, і на передньому дворі були клановці і почали їздити і збивати нас, я викликав адмінів потім я прострелив колесо автомобіля оскільки він нас переїжджав, і це адмін бачив те що автомобіль нас не переїжджав і їх не відкинув. Мене відкинули за MG, оскільки я напиисав в чат ʼНавіщо ви робите DB ? ‘
І мене він за це відкинув, питання чому він інших не відкинув за DB , чи то типу як адміни на власний розсуд обирають кого відкидувати а кого ні, вже неодноразово я зараз не говорю про лише Кирила, але і про інших адмів, коли я їхав кликав за DM бо по нас почали тулити то їхні дії просто було дивитися і все
Одним словом, Кирил видав мені мут за MG (хоча він мені міг дати попередження хоч один раз) а інших не відкинув за DB
Відео доказ: відсутній, але адміністратор який працює на репортах в нього має бути увімкнений запис екрану
2.Особистий нікнейм:Семеген Роман
3.Суть скарги:я працюю в НПУ, і на передньому дворі були клановці і почали їздити і збивати нас, я викликав адмінів потім я прострелив колесо автомобіля оскільки він нас переїжджав, і це адмін бачив те що автомобіль нас не переїжджав і їх не відкинув. Мене відкинули за MG, оскільки я напиисав в чат ʼНавіщо ви робите DB ? ‘
І мене він за це відкинув, питання чому він інших не відкинув за DB , чи то типу як адміни на власний розсуд обирають кого відкидувати а кого ні, вже неодноразово я зараз не говорю про лише Кирила, але і про інших адмів, коли я їхав кликав за DM бо по нас почали тулити то їхні дії просто було дивитися і все
Одним словом, Кирил видав мені мут за MG (хоча він мені міг дати попередження хоч один раз) а інших не відкинув за DB
Відео доказ: відсутній, але адміністратор який працює на репортах в нього має бути увімкнений запис екрану