Asiia Ossman
Новий гравець
- Реєстрування
- 10 Чер 2023
- Дописи
- 1
- Реакції
- 0
- Бали
- 1
Загалом скарга на нічний час у грі. Вночі дуже багато гравців творять якесь марення, грають без правил. Вже не вперше помічені гравці, які намагаються тебе обікрасти або вбивають без причини. Сьогодні особливо прискіпливою стала дівчинка на білому геліку, нік не встигла зафіксувати, але вбила 2 рази та прострілила шини на машині.
Прошу вас якось вплинути на таких людей особливо вночі, тому що багато хто заходить грати саме вночі, бо легше їздити на тих же фурах, наприклад, на порожніх дорогах.
Завчасно дякую за відповідь.
Прошу вас якось вплинути на таких людей особливо вночі, тому що багато хто заходить грати саме вночі, бо легше їздити на тих же фурах, наприклад, на порожніх дорогах.
Завчасно дякую за відповідь.