Відмовлено Скарга на недопрацювання. Податки

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Треворр

02❤️‍?
Реєстрування
22 Січ 2023
Дописи
63
Реакції
203
Бали
38
Доброго дня Шановні розробники Ukraine GTA



Пропозиція:

На даний момент практично на всіх серверах діє закон про сплачення податків з тижневого прибутку в бізнесі, і оплата податків або ж реєстрація в податковій системі відбувається поза межами гри.

1. Моя пропозиція полягає в тому, щоб додати до основного меню бізнесу - відділ де можна буде сплачувати податок власноруч.

Приклад:
IMG_20250204_195156_335.jpg

IMG_20250204_195155_539.jpg


Натискаючи на "Сплатити податок" власник бізнесу має обов'язково вказати: Нікнейм; Айді; Додатковий спосіб зв'язку(діскорд, телеграм).



2. Працівники податкової в свою чергу, могли перевіряти звіти від власників бізнесів за допомогою планшету натискаючи "С" на клавіатурі. (Або ж в приміщенні ВРУ можна зробити офіс з працюючими комп'ютерами, де працівник податкової може підійти та за допомогою "ALT" переглянути звіти від власників бізнесів.)

Приклад:
IMG_20250204_195255_230.jpg
 

Вікторія Коваленко

02 | Західна Україна
Активний гравець
Реєстрування
6 Січ 2023
Дописи
2,268
Реакції
716
Бали
213
Вітаю, розглянувши Вашу скаргу, можу винести наступний вердикт:
Скарга написана не по формі, з правилами можете ознайомитися за посиланням.
Якщо у Вас є ідеї, можете подати їх у розділ "Пропозиції щодо покращення".
Відмовлено
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі