Darkness_76
Новий гравець
- Реєстрування
- 7 Кві 2025
- Дописи
- 4
- Реакції
- 0
- Бали
- 4
Шановна адміністрація,
Я отримав попередження за порушення правила 6.21 — “Вихід з гри під час погоні”, але хочу пояснити ситуацію. Я не виходив з гри навмисно — у мене були проблеми з інтернетом / гра вибила / зник зв’язок (вкажи свою справжню причину). Через це виглядало так, ніби я вийшов під час РП-ситуації.
Я отримав попередження за порушення правила 6.21 — “Вихід з гри під час погоні”, але хочу пояснити ситуацію. Я не виходив з гри навмисно — у мене були проблеми з інтернетом / гра вибила / зник зв’язок (вкажи свою справжню причину). Через це виглядало так, ніби я вийшов під час РП-ситуації.