Розглянуто Скарга на роботу Дальнобоя // Для Керівного складу проєкта та Розробників.

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Рагнар Хелл

Активний
Реєстрування
19 Кві 2023
Дописи
177
Реакції
301
Бали
66
  1. Нікнейм адміністратора: -
  2. Особистий нікнейм: Рагнар Хелл
  3. Суть скарги: Суть скарги полягає в тому що після оновлення 2.0 яке було майже рік тому, робота далекобійників ніякого розвитку немає. Чому? Ну до прикладу до 2.0 сканія була найпопулярніша вантажівка якою користувалися майже всі далекобійники, до 2.0 вона їхала близько 200 км/год, зараз вона їде 119 км/год , окей реальна швидкість питань до цього немає, але на деяких траках є доступ встановлювати деталі в грузовому салоні пише на кожній вантажівці свій клас, але чомусь ще не добавили щоб можна було ставити деталі на трак сканію і це є обідно для багатьох хто до 2.0 дуже довго працював на цих траках.
    Друга проблема роботи далекобійника полягає в тому що коли ти береш тою ж самою сканією груз ти робиш багато лишніх речей, тобто:
    1. Ти вирушаєш береш прецеп.
    2. Ти їдеш на загрузку.
    3. Ти їдеш на розгрузку.
    4. Ти їдеш знову по прицеп на теж саме місце.
    В реальності такого ж немає, до прикладу це можна набагато спростити а саме:
    1. Ти орендуєш прицеп для певних типів заказів (Вказав нижче)
    2. Користуєшся прицепом до тих пір доки не вийдеш з гри або ж не закінчиш робочу зміну. Або ж зробити команду для закінчення оренди прицепа.
    Зробити 3 види прицепів:
    1. Грузові (Продукти / Алкоголь / Автозапчастини і т.д)
    2. Цистерни для палива ( Для АЗС )
    3. Двоповерхові автоплатформи ( Для перевезення автомобілів для салонів )
    Після чого власник фури орендує 1 з 3 прицепів ( Оренда за прицеп буде йти або на грузовий салон т.к прицепи беруться там або ж на держ. бюджет) і після чого він виконує закази.
    Також зробити щоб грузовики Actros Man і інші не могли возити продукцію яку в реальності вони не перевозять, до прикладу паливо або ж автомобілі (Зараз так воно і є) .
    Також прохання після року замороження розвитку роботи Далекобійника добавити більш сучасні та швидкіші траки до прикладу навіть можна добавити Tesla Semi // Freightliner Cascadia // Kenworth T680 // MAN TGX 18.640 // Scania R 500 V8 та багато інших траків які можна добавити в гру для якогось розвитку роботи далекобійника. І велике прохання якщо ви добавляєте трак то робіть так щоб на нього можна було ставити деталі / вініли та інш, як ставиться на актрос і ман.
    Величезне прохання звернути увагу на цю скаргу, так як актив далекобійників падає і крім актроса ні наяких більше грузових люди не хочуть їздити тому що інші повільні та дуже довго виконуються замовлення.
  4. Доказ видачі покарання (скріншот/відео): -
  5. Дата походження: 05.12.2024
 
Останнє редагування:

Міша Головченко

Team Testing UKRAINE GTA
Головний тестер
Реєстрування
30 Гру 2022
Дописи
5,355
Реакції
1,501
Бали
253
Вітаю, робота далекобійників на разі повноцінно оновлюватись, не буде, глобально зацеплена вона буде пізніше, дякуємо за ваше звернення, при оновленні роботи, всі прохання гравців будуть взяті до уваги.
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі