Артем Азовський
Отаман
- Реєстрування
- 26 Лис 2022
- Дописи
- 61
- Реакції
- 28
- Бали
- 21
З першу співробітник НПУ виписав мені 4рошука і 2 штрафи не за що ,а потім передав мене співробітникам СБУ і він виписав мені 2 рошука тоде не за що відео не можу завантажити бо в мене вибиває помилку напишіть мені діскорд і я вам відправлю фрапс.