Сеня Уорд
Козак
- Реєстрування
- 16 Січ 2024
- Дописи
- 26
- Реакції
- 7
- Бали
- 6
- Нікнейм адміністратора:Артем березка
- Особистий нікнейм:Сеня Уорд
- Суть скарги:я отримав бан на 15 днів( якщо не помиляюсь) тому що ображав рідню, але була провокація, він не одноразово нас Дбшив, та з кентами давав таку ж реакцію коли ми відбивались, я звісно цього затверджувати не буду але передивлюсь всі свої докази.
До чого я саме веду, ми сиділи з другом у Discord і в мене залип мікрофон, я думаю у всіх це буває, і це я хотів сказати у діскорд а не йому, фактично я порушив не заперечую, але я не винний що у грі залипає мікрофон навіть у такі ситуації, я б насправді хотів від нього повний доказ, від нього була провокація, а саме від Денис Овндудка, він не надав повний доказ,він всього 20 секунд, це мало фактично, якщо побачити весь він нас набагато більше ображав. Це можна сказати не скарга якась а просто спробувати добитись розбану за невинність або пом'якшити покарання
так я винний, але більш підвів мікрофон, сподіваюсь в мене вийшло пояснити, нагадаю доказ те що ми сиділи у діскорді є - Доказ видачі покарання (скріншот/відео): жмяк
- Дата походження:14.05.25