Вітаю шановний гравець.
Скаргу було перерозглянуто та винесено новий вердикт.
Порушення від гравця не виявлено оскільки:
10. Дозволено проводити війну кланів біля АЗС, СТО, але якщо ви нанесете шкоду гравцю без організації, то будете покарані за DM GZ.
Виняток: СТО біля Автобазару