Вітаю, шановний гравець!
Гравець рухався заднім ходом по проїзній частині, що є порушенням правил дорожнього руху. Проте варто врахувати, що інший гравець пересувався пішки. Згідно з логікою РП, водій фізично не міг бачити, хто саме перебуває позаду транспортного засобу. Крім того, транспортний засіб один раз проїхав, що вказує на відсутність спеціальних дій з боку водія.
Також варто зауважити, що обидва гравці перебувають у терористичних угруповань. Згідно з правилами терористичних угруповань , учасникам таких організацій дозволено відкривати вогонь по представниках державних структур у разі викрадення, допиту, затримання будь-якого гравця (включаючи себе), під час рейдів, захоплення блокпостів або при зупинці ТЗ працівниками НПУ чи СБУ. В їхньому випадку це була зупинка ТЗ.
Очікуйте відповідь від ГА/ЗГА!