Саша Брускі
Кошовий отаман
- Реєстрування
- 25 Гру 2023
- Дописи
- 77
- Реакції
- 63
- Бали
- 21
- Нікнейм адміністратора: Анти чіт
- Особистий нікнейм: Саша Брускі
- Суть скарги: Ну вот мене забанило і я написав скаргу і Вікторія Коваленко її відхилила, тепер в мене питання навіщо я працював і заробив 20кк+ і тут прилітає бан, так я використовував чіти але давно 1 раз юзнув 3 раза видалили ак чому так? час проходить мене розблоковую я заходжу і потім знову бан і таке не тільки в мене, і як ви хочете робити краще і краще проект якщо на ньому така халатність? я грав після розблокування чесно, заробляв стрилявся,спілкувався і після бану акаунту я загубив своїх кращих друзів з якими я спілкувався та грав, всіх....... ВСІХХ і це за бану............. знаю ви не повернете акаун знаю розблокуєте через місяць і я знову встану на ті ж граблі знайду друзів і загублю............ і попрошу тільки Галицький почитає!!!!
- Доказ видачі покарання (скріншот/відео):
- Дата походження: