Розглянуто Тім Олександрович / Відкинув незащо / Для ГА/ЗГА

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Дима Флуррі

Отаман
Реєстрування
15 Сер 2023
Дописи
280
Реакції
42
Бали
31
  1. Нікнейм адміністратора: Тім Олександрович
  2. Особистий нікнейм: Дмитро Флуррі
  3. Суть скарги: Їхав до Епіцентру з напарником напарник намагався евакуювати авто але не евакуював і він просто поїхав але я просто навпроти стояв та дивився і відкинули мене і напарника по порушенню правил 6.10. Співробітнику заборонено проводити евакуацію транспортного засобу, якщо в нього немає на це підстав. | Деморган 30 хвилин. Я вважаю що я і мій напарник не порушував данне правило так як він навіть не взяв на прицеп авто а коли побачив що там сидить людина просто поїхав далі а мені за що покарання я взагалі нне розумію таке відчуття що данний адміністратор просто мене за компанію з другом захотів відкинути. Тому шановні ГА/ЗГА очікую вашого розгляду.
  4. Доказ видачі покарання (скріншот/відео): Відеодоказ як ніби я і мій напарник порушили правило евакуації + Доказ як мене відкинули в ДКВС
  5. Дата походження: 20.04.2025
 

Віктор Миколайович

Північна Україна
Активний гравець
Реєстрування
22 Лип 2022
Дописи
7,376
Реакції
4,880
Бали
254
Вітаю

Вам буде виплачено компенсацію у розмірі 100 000 грн. так як ви не встигли евакуювати транспорт, якщо я ще раз побачу від вас або вашого друга подібні підстави та евакуацію гравців, вас буде звільнено з державної організації з занесенням до чорного списку МВС.
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі