xForesTx
Козак
- Реєстрування
- 9 Січ 2024
- Дописи
- 16
- Реакції
- 13
- Бали
- 8
Нікнейм адміністратора: Тім Олександрович
Особистий нікнейм: Віктор Сергійович
Суть скарги: Шановна адміністрація. Стався не зовсім приємний випадок, коли збирав петрушку, підбігали надокучливі гравці, через це я вимкнув звук. Далі коли збирав паралельно сидів в телефоні та вже автоматично рукою протискав альт. І тут боковим зором побачив, що вилетіло. Зараз гра часта багає, не надав уваги. Перезайшов і бачу бан. З адміністратором зв'язувався і хочу зазначити, що ніколи не користувався стороннім ПЗ та готовий пройти будь-яку перевірку. Вести фрапс при зборі петри вважаю недоречним, оскільки тоді лагає ще більше, а серйозних порушень там немає
Сподіваюсь на ваше розуміння
Також прошу звернути увагу на те що я граю приблизно рік і дев'ять місяців і до цього часу таких порушень небуло.
Доказ видачі покарання (скріншот/відео): https://dropmefiles.com/OXaWi
Дата походження: 31.08.25
Особистий нікнейм: Віктор Сергійович
Суть скарги: Шановна адміністрація. Стався не зовсім приємний випадок, коли збирав петрушку, підбігали надокучливі гравці, через це я вимкнув звук. Далі коли збирав паралельно сидів в телефоні та вже автоматично рукою протискав альт. І тут боковим зором побачив, що вилетіло. Зараз гра часта багає, не надав уваги. Перезайшов і бачу бан. З адміністратором зв'язувався і хочу зазначити, що ніколи не користувався стороннім ПЗ та готовий пройти будь-яку перевірку. Вести фрапс при зборі петри вважаю недоречним, оскільки тоді лагає ще більше, а серйозних порушень там немає
Сподіваюсь на ваше розуміння
Також прошу звернути увагу на те що я граю приблизно рік і дев'ять місяців і до цього часу таких порушень небуло.
Доказ видачі покарання (скріншот/відео): https://dropmefiles.com/OXaWi
Дата походження: 31.08.25