Ваня Семирозума
Козак
- Реєстрування
- 31 Бер 2025
- Дописи
- 6
- Реакції
- 15
- Бали
- 6
Хачу подати скаргу на Администратью і мено Аня Чортенко та За правакачію гравтьв і мено у меня ставсь баг з машиною я візвав администратью і тпехнулась ання та Ярослав Кримсккиий Я все розказав администратью про баг і пені Ання Сказала зайдите Пітання до Пітримки І она мення прокувала і мено сиялась я сказав у меня баг о на сказала шос сталось ві не можете купити машину я сказав ї я не могу покрасити машину і она сказала віне можете купити иашину гдето 2-4 разив потьм она бере і смиєть з меня і провакує Хачу шоб ві звернуль УВАГУ!!!