𝐼𝓋𝒶𝓈𝒸𝑒𝓃𝓀𝑜
Козак
- Реєстрування
- 20 Лис 2023
- Дописи
- 14
- Реакції
- 13
- Бали
- 8
1.-
2.Данислав Іващенко
3.Змінили систему що тепер адміни ніколи не спекають топто ти викликав адміна він нічого не побачив пішов.Тото на прикладі зльоту кв в Борисполі,я викликаю адміна томущо з криши будинка був дм,мені адмін відповідає що не бачив зверніця на форум.Я важаю що нава система взагалі не дуречна.
2.Данислав Іващенко
3.Змінили систему що тепер адміни ніколи не спекають топто ти викликав адміна він нічого не побачив пішов.Тото на прикладі зльоту кв в Борисполі,я викликаю адміна томущо з криши будинка був дм,мені адмін відповідає що не бачив зверніця на форум.Я важаю що нава система взагалі не дуречна.