Demon9096
Новий гравець
- Реєстрування
- 18 Гру 2022
- Дописи
- 6
- Реакції
- 4
- Бали
- 6
Доброго всім вечора мене забанили на другому сервері (Західна Україна) по причині використання чітів 18.08.2024 пройшов доволі довгий термін з того моменту як мене забанили можу зкзати що я каюся про свій вчинок і дуже про це шкодую це був і є чудовий проект я вчинив дурість хочу щоб мене розбанили і повернутися до гри бо це дуже чудовий проект і обіцяю більше так не вчиняти. Прошу щирі вибачання за свій вчинок. Мій id 7216, нікнейм Дмитро Піка. Дуже вдячний за ваш проект і обіцяю більше не чинити так не припустимих вчинків та дій.