Відмовлено Хочу щоб з мене зняли бан

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Demon9096

Новий гравець
Реєстрування
18 Гру 2022
Дописи
6
Реакції
4
Бали
6
Доброго всім вечора мене забанили на другому сервері (Західна Україна) по причині використання чітів 18.08.2024 пройшов доволі довгий термін з того моменту як мене забанили можу зкзати що я каюся про свій вчинок і дуже про це шкодую це був і є чудовий проект я вчинив дурість хочу щоб мене розбанили і повернутися до гри бо це дуже чудовий проект і обіцяю більше так не вчиняти. Прошу щирі вибачання за свій вчинок. Мій id 7216, нікнейм Дмитро Піка. Дуже вдячний за ваш проект і обіцяю більше не чинити так не припустимих вчинків та дій.
 

Олег Галицький

Керівник UKRAINE GTA
Керівник
Реєстрування
14 Бер 2023
Дописи
7,325
Реакції
5,069
Бали
253
Вітаю!
Розглянувши скаргу, виношу вердикт:


Скарга складена не по формі - не підлягає розгляду.
Стосовно правил написання можете ознайомитись тут - клік


[Відмовлено]
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі