Розглянуто Чекаю на ГОЛОВНОГО АДМІНА

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

myr myr

Активний
Реєстрування
6 Вер 2023
Дописи
45
Реакції
13
Бали
11
  1. Нікнейм гравця: Андрій Мажор
  2. Особистий нікнейм: Пензель Вензель
  3. Суть скарги: вже видали за оск, а він чомусь вирішив що треба дати ще 5 днів бану.....тобто 360 хв це не покарання було?
  4. Докази (скріншот/відео):
  5. Дата порушення: 05.12.23 НАПИСАНА ВІД МОГО ЛИЦЯ, ТИ ЯКИЙСЬ НЕ АДМІН А ТЯЖКО ДОХОДЯЩА ЛЮДИНА, МЕНІ ТОБІ СКРІН ПРИСЛАТИ ЩО ТО МІЙ АК?? ЩО ТИ ВІДХИЛЯЄШ СКАРГИ, ЧЄЛ, РОБИ РОБОТУ МОВЧКИ. ТЕБЕ ВЗАГАЛІ КОЛИШЕ ВІД ЯКОГО ЛИЦЯ ВОНО ПОДАНО? ХОЧ ВІД 10, ТЕБЕ ЦЕ НЕ КОЛИХАЄ. 2 ПОКАРАННЯ ЗА ОДНЕ ДІЛО, ЦЕ ***********************************ІЗМ. потребую роз*яснень, чому ви не виконуєте свою роботу адміністратора, а просто в наглу і тупу відхиляєте заявки!
 

Вкладення

  • 20231205_201944.jpg
    20231205_201944.jpg
    35.2 Кб · Перегляди: 104

Іван Громов

Західна Україна
Активний гравець
Реєстрування
26 Чер 2022
Дописи
1,907
Реакції
1,090
Бали
213
Вітаю, переглянувши вашу скаргу, виношу вердикт:

Обліковий ігровий запис буде розблокований протягом 4-х годин.

Стосовно подачі скарги на форум, є відповідний регламент, якого адміністратор притримується, гравець може подати скаргу виключно зі свого форумного аккаунта.

При наступному написані скарг, прохання не вживати ненормативну лексику та мати повагу до адміністрація, яка тут працює та допомагає вам. Якщо дана ситуація повториться - отримаєте блокування без права на оскарження, як в грі так і форумного облікового запису.

Розглянуто!
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі