Зачинено Чому на роботі дальнобійника обираю замовлення по одній ціні а отримую іншу ?

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Микола Ткач

Енергійний!
Активний гравець
Реєстрування
8 Сер 2023
Дописи
2,036
Реакції
635
Бали
238
Вітаю,скарга складена не по формі,тому не підлягає розгляду.
Стосовно вашої проблеми ви берете замовлення в планшеті,де написана вся кількість товарів,який необхідно привезти,але ваша може привезти 400/500/1000 в залежності від вашого автомобіля,тому й у вас виникла дана проблема.
Зачинено!
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі