Рагнар Хелл
Активний
- Реєстрування
- 19 Кві 2023
- Дописи
- 151
- Реакції
- 297
- Бали
- 66
- Нікнейм адміністратора: Ярик Мальтаро
- Особистий нікнейм: Рагнар Хелл
- Суть скарги: Даний адмін видав покарання за ДМ, ДМ це вбивство без причини, Я вбив працівників СБУ щоб вони не посадили мене в тюрму, це є вагома причина аби почати стріляти, інакше якщо за таке садити в деморган то тоді Неоф буде взагалі без силий проти ГОС Структур.
3.1. Якби я показав паспорт даний співробітник вдарив би тайзером одразу і я би був без силий.
3.2 Вони почали за мною бігти і я відстрілювався аби мене не зловили і не посадили.
3.3 Співробітникам СБУ просто провели бесіду, Без попередження і без ніякої догани за грубу помилку.
3.4 DM [DeathMach] - Вбивство без причини. На даному відео видно що причина відкривати вогонь в мене була так як співробітник СБУ вже хотів бити мене тайзером. (Чути на відео відігровку тайзера 1 раз)
3.5. Коли він мене вдарив тайзером тоді відігровки тайзера не було. - Доказ видачі покарання (скріншот/відео):
1. відео з скарги:
- Дата походження: 12.01.2024