Дмитро Вальдес ꑭ
Рижик | Південна Україна
- Реєстрування
- 22 Жов 2023
- Дописи
- 144
- Реакції
- 214
- Бали
- 48
- Вік
- 26
Нікнейм адміністратора: Ярослав Кокосін
Особистий нікнейм: Дмитро Дайшенко
Суть скарги: Були скарги на посаду Генерал ЗСУ, мені відмовили по рівню, потім запитаю у ГС держ чого так? Він відповідає , що всі кандидати на одному рівню і нокого не обділяють і у всіх мінімум 15 рівень, но потім бачу у кандидата Денис Степанюк 10 рівень, не зрозумів після цього слова ГС держ, потім переходимо до ЗГС держ, почали розяснувати , мені сказали що я був в казино та саме за це порушив правила , но дати та часу там немає , тому ЗГС держ не має право за це мені відказувати заяву, потім ЗГС держ каже за рівень , написано вище , потім розбираємо не мою адекватність , ЗГС держ каже що знаю мене особисто це я підтверджую, но він казав що я не дуже адекватний та йому не потрібен такий кандидат, но розмовляли ми з ним більше ніж пів року!!!!!!!!!! Як ЗГС держ за такий час робе вердикт що я не адекватний, коли пройшов такий час , також від створення акаунта за мною порушень не було , потім ЗГС держ каже за рік, но мені 15 і в мене малий вік коли схвалють людину котрій 14 років, не зрозумів де тут логика)
Потім за мое прохання ЗГС держ мені приписав що це скарга но вот мій вступ в данному проханні:Вітаю я Дмитро Дайшенко, це не скарга а велике прохання, тому теж не зрозумів данне рішення , потім ЗГС держ мене заблокував не до кінця розібравшися , круто скажіть?
Доказ видачі покарання (скріншот/відео): При необхідності надам
Дата походження:08.02.25
Особистий нікнейм: Дмитро Дайшенко
Суть скарги: Були скарги на посаду Генерал ЗСУ, мені відмовили по рівню, потім запитаю у ГС держ чого так? Він відповідає , що всі кандидати на одному рівню і нокого не обділяють і у всіх мінімум 15 рівень, но потім бачу у кандидата Денис Степанюк 10 рівень, не зрозумів після цього слова ГС держ, потім переходимо до ЗГС держ, почали розяснувати , мені сказали що я був в казино та саме за це порушив правила , но дати та часу там немає , тому ЗГС держ не має право за це мені відказувати заяву, потім ЗГС держ каже за рівень , написано вище , потім розбираємо не мою адекватність , ЗГС держ каже що знаю мене особисто це я підтверджую, но він казав що я не дуже адекватний та йому не потрібен такий кандидат, но розмовляли ми з ним більше ніж пів року!!!!!!!!!! Як ЗГС держ за такий час робе вердикт що я не адекватний, коли пройшов такий час , також від створення акаунта за мною порушень не було , потім ЗГС держ каже за рік, но мені 15 і в мене малий вік коли схвалють людину котрій 14 років, не зрозумів де тут логика)
Потім за мое прохання ЗГС держ мені приписав що це скарга но вот мій вступ в данному проханні:Вітаю я Дмитро Дайшенко, це не скарга а велике прохання, тому теж не зрозумів данне рішення , потім ЗГС держ мене заблокував не до кінця розібравшися , круто скажіть?
Доказ видачі покарання (скріншот/відео): При необхідності надам
Дата походження:08.02.25