Відмовлено Я грав га сервері відійшов на 15-20хвилин і мене хабанили за 3.3

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Ivanvv

Новий гравець
Реєстрування
27 Кві 2024
Дописи
6
Реакції
0
Бали
1
Мій нікк в грі Ваня Иван
Нік адміна Владислав Герас
Причина я грав на сервері потім відйшов на 1н хвилин приходю а в мене бан по причині 3.3
 

👑Андрій Репецький👑

06| Подільський край
Активний гравець
Реєстрування
13 Тра 2023
Дописи
2,406
Реакції
941
Бали
253

Вітаю, шановний гравець скарга написана не по формі.

Форма подачі скарги:

Нікнейм адміністратора:

Особистий нікнейм:

Суть скарги:

Доказ видачі покарання (скріншот/відео):

Дата походження:

 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі