Ваня Війтишин
Новий гравець
- Реєстрування
- 30 Гру 2023
- Дописи
- 1
- Реакції
- 0
- Бали
- 1
забанили на 6000 днів нізащо, я працював і мене викидує і бан (2 сервер-Західний)
нікнейм:Ваня Війтишин
суть скарги:Граю вже давно, прокачуюсь сам, защо дали бан? Ніколи не мав чіти (який з цього смисл гри)
По можливості розбаньте
Адміни перевіряйте самі кому даєте бан
Всеж таки обнова але античіт чомусь не справний?
нікнейм:Ваня Війтишин
суть скарги:Граю вже давно, прокачуюсь сам, защо дали бан? Ніколи не мав чіти (який з цього смисл гри)
По можливості розбаньте
Адміни перевіряйте самі кому даєте бан
Всеж таки обнова але античіт чомусь не справний?
Останнє редагування: