Розглянуто бан в дс. ви на приколі?

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Гектор Троянський

Новий гравець
Реєстрування
21 Жов 2024
Дописи
4
Реакції
1
Бали
3
1. Сервер у діскорді: 06
2. Нікнейм теха: Additional Information from Server Administration
3. Особистий нікнейм (Discord): gektortroya1 (Гектор Троянський)
4. Суть скарги: прийшов бан, так і не зрозумів за що, якщо я порушив щось-прошу вибачення, більше не буду порушувати і прошу винести мене з бану, щоб я міг писати. ЦЕ Я ПРОДУБЮВАВ, ТОМУ ЩО М ЕНІ СКАЗАЛИ ЩО НІЯКОГО БАНУ НЕМА, ХОЧА ВІН Є. ПО ПЕРШЕ, ЧОМУ ВІДПОВІЛИ СПУСТЯ 2 ДНІ??? ЩО ВИ ЦЕЙ ЧАС РОБИЛИ ЩО НЕ МОГЛИ РОЗГЛЯНУТИ СКАРГУ? І ЧОМУ ВИ БРЕШЕТЕ І ЗАКРИВАЄТЕ ТЕМУ????
5. Доказ: (скриншот/відео):
 

Гектор Троянський

Новий гравець
Реєстрування
21 Жов 2024
Дописи
4
Реакції
1
Бали
3
You have been muted on the server UKRAINE GTA | 06 сервер
Expires At
6 днів тому
Reason
P.2/



і після цього ви як адміністрація, пишите що ніякого бану нема? це жарт чи що?
 
Реєстрування
5 Лип 2023
Дописи
383
Реакції
216
Бали
48
Вітаю, наразі ви є на сервері
1729885816867.png

Пункт 2 це мут а не бан,
Який вже пройшов.

  1. 2.Спілкування або допис не за темою в будь-яких каналах.

Карається: попередження і видалення повідомлення / мут від 15 до 60 хв.


Розглянуло
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі