Зачинено бан не за що

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Артьом Жеиліховський

Новий гравець
Реєстрування
3 Вер 2024
Дописи
2
Реакції
1
Бали
6
Я хотів сісти в свою машину я к тут виїжає фургон який збиває мене та ламає мою машину а сам поїхав собі як в нічому не було він врізався в забор я бідійшов та ударив його машину 7 разів він взагалі повністю мені зламав машину я кажу дурень він каже що ви робите ніби не зная що тільки що трапилося я хотів написати в чат що він мене збив і вцей момент я полетів в тюрму за dmg сar хоть він мені полністю зламав машину! срок 35 хвилин плюс 120 хв за незважання адміна так це був адмін хоч він сами розумів що зламав мені машину та й ще посадив мене ім'я адміна Влад Простий свої обов'язки не виконує!
 

Олександр Юрчишин

Пенсіонер | Центральна Україна [01]
Активний гравець
Реєстрування
11 Тра 2023
Дописи
2,135
Реакції
1,157
Бали
253
Вітаю!
Скарга написана не по формі та не в той розділ.
Ознайомтесь будь ласка з правилами подачі скарги та напишіть скаргу до відповідного розділу.

Зачинено!
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі