Артьом Жеиліховський
Новий гравець
- Реєстрування
- 3 Вер 2024
- Дописи
- 2
- Реакції
- 1
- Бали
- 6
Я хотів сісти в свою машину я к тут виїжає фургон який збиває мене та ламає мою машину а сам поїхав собі як в нічому не було він врізався в забор я бідійшов та ударив його машину 7 разів він взагалі повністю мені зламав машину я кажу дурень він каже що ви робите ніби не зная що тільки що трапилося я хотів написати в чат що він мене збив і вцей момент я полетів в тюрму за dmg сar хоть він мені полністю зламав машину! срок 35 хвилин плюс 120 хв за незважання адміна так це був адмін хоч він сами розумів що зламав мені машину та й ще посадив мене ім'я адміна Влад Простий свої обов'язки не виконує!