Розглянуто вибачення за використання чітів

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Георгій Тевзадзе

Новий гравець
Реєстрування
24 Чер 2024
Дописи
2
Реакції
0
Бали
4
Шановна команда проєкту GTA Ukraine,

Я хочу щиро вибачитися за свою поведінку у вашому проєкті. Я визнаю, що використання читів було неправильним і суперечить правилам спільноти, а також вашій наполегливій роботі над створенням чесної та якісної гри.

Я повністю усвідомлюю свої помилки та шкоду, яку міг завдати ігровому процесу та іншим гравцям. Це не лише недобросовісно, але й неповага до вашої роботи.

Обіцяю, що надалі дотримуватимусь правил та більше ніколи не повторю подібного. Сподіваюся, ви приймете мої вибачення, і я матиму змогу виправити свої помилки.

Дякую за розуміння.

З повагою,
[Georgy_Tevzadze]
 

Тимур Волков

Адміністратор | Північна Україна
Адміністратор
Реєстрування
11 Лис 2023
Дописи
1,956
Реакції
1,677
Бали
253

Вітаю.


Зверніться до розділу «Скарги на адміністрацію» на сервері, де у вас активне блокування.
Центральна Україна -> тиць.
Західна Україна -> тиць.
Східна Україна -> тиць.
Північна Україна ->тиць.
Південна Україна -> тиць.
Подільський край ->
тиць.
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі