Розглянуто для Спец.Адміна//Керівника Дуже прошу вибачення

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Kest

Активний
Реєстрування
19 Тра 2023
Дописи
19
Реакції
5
Бали
11
1.Нікнейм адміністратора:-------
2.Особистий нік-нейм-Андрій Монро (945)
3.Суть скарги:Бан за оск проекту.Я дуже вибачаюся це було на емоціях написано в віп чат,так як програв всі гроші в казіно .Дуже прошу разбанити,та дати можливість іграти на проекті,більше такого ніколи неповториться,я вже більше місяця в бані,раніше ніколи за мою небуло порушень правил проекту.Або хача скоротити термін покарання.Дуже хочу іграти на 4 сервері,більше такого неповториться я Вам обіцяю.
4. Доказ видачі покарання (скріншот/відео)
5.30.04.2024
 

Вкладення

  • Знімок екрана (2).png
    Знімок екрана (2).png
    1.2 Mб · Перегляди: 67
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі