Діма Модрек
Козак
- Реєстрування
- 17 Тра 2023
- Дописи
- 84
- Реакції
- 8
- Бали
- 11
дивіться іван громов я у вівтороки написав лист вибачення шо грав з чітам і мені написав Владеслав савочкін шо буду знято лаунчер та чсп я вже чекаю 5 днів і мене ше не робанили а я у середу писав коли мене розбаннять і мені написали протягом 24години і я вже чикаю 5 днів і мене ше нерозбанили скажіть коли мене розблокують мені сказали максмльно 5 днів і ви говорили над моїм лаунчером по розбані вже працьють ви це говорли 3 дні тому з повагою тіма тайсон зробіть шось