Зачинено добрий день я повыви себе дуже погано

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Реєстрування
17 Тра 2023
Дописи
54
Реакції
8
Бали
11
1 Нынейм адмыныстратора Єгор Шелбі
2 Особлвий нікнейм Дімма Добрий
3 суть скарги вибачите я повіви себе дуже погано обманув гравиця я дуже дурний я поняв що так н еможна і я можу попрости в нього шире вибачення я вас прошу 2 шанс 4. відео доказ 5.дата походиження 20.05.2024
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі