Відмовлено добрий день я поступив як падло

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Реєстрування
17 Тра 2023
Дописи
54
Реакції
8
Бали
11
1.ныкнейм адмыныстратора Єгор Шелбі
2мій дікнейм Діма Добрий
3 да я поступив дуже погана обдурив людину яка собрала веші ті 2тижині і я такий просто за 1 час визяв і викрав я признав і я йому написав в дс шо я *********************************** і вибачи я поверну тобі шас вешь ну в меен вимкнуло світло я признаюся я клянуся більш ене буду таке робити я вас дуже сильно прошу дайте мені 2 шасн
4доказ/відео 5 дата походиження 19.05.2024
1716142288027.jpeg
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі