Вітаю,ознайомившись з доказами вашого порушення,виношу вердикт: Якщо б це було написано зозла на одному сервері,то оскарження могло б відбутись зараз так як пройшло 10 місяців (думаю,що достатньо часу для переосмислення своїх слів та розуміння свого порушення,щоб отримати розблокування написавши оскарження свого порушення),але перевіривши інформацію дане порушення відбулось на двох різних серверах (уточнювати не будемо на яких із 6). Тому підсумовуючи всю вище складену ситуацію, підбиваємо підсумки: лаяння відбулось на двох різних серверах,тобто наша спільнота довіри до вас немає, тому надати шанс в даній ситуації неможливо. Оскарженню не підлягає.
Відмовлено!