тімапро
Новий гравець
- Реєстрування
- 7 Кві 2025
- Дописи
- 4
- Реакції
- 0
- Бали
- 4
Привіт. Мене забанили на сервері 06 за чіти, але я не використовував ніяких чітів і навіть не був у грі на той момент.
Можливо, це помилка античіт-системи або хтось отримав доступ до мого акаунту без мого відома.
Прошу перевірити ситуацію.
Мій нік у грі: Тімапро Тімович
— 11.06.2025 20:53
Дякую!
Можливо, це помилка античіт-системи або хтось отримав доступ до мого акаунту без мого відома.
Прошу перевірити ситуацію.
Мій нік у грі: Тімапро Тімович
— 11.06.2025 20:53
Дякую!