Зачинено забанили за чити коли не грав з читами

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

тімапро

Новий гравець
Реєстрування
7 Кві 2025
Дописи
4
Реакції
0
Бали
4
Привіт. Мене забанили на сервері 06 за чіти, але я не використовував ніяких чітів і навіть не був у грі на той момент.
Можливо, це помилка античіт-системи або хтось отримав доступ до мого акаунту без мого відома.
Прошу перевірити ситуацію.
Мій нік у грі: Тімапро Тімович
11.06.2025 20:53
Дякую!
 

Олександр Дилер

ГС Держ | Подільський Край
Активний гравець
Реєстрування
6 Вер 2023
Дописи
2,232
Реакції
1,273
Бали
213
Вітаю шановний гравець, розглянувши вашу скаргу виношу свій вердикт:
Скарга написана не по формі, з формою подання скарги можна ознайомитися - посилання.
Зачинено.
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі