Розглянуто краш, під час затримання

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Реєстрування
1 Жов 2023
Дописи
132
Реакції
27
Бали
33
  1. Нікнейм адміністратора:---
  2. Особистий нікнейм: Мурад Мухаджі
  3. Суть скарги: вилетів інтернет , під час затримання, викликав адмінів сказвшищо краш, мені відповідають, зверніться на форум, мені сидіти годину, скаргу в кращому випадку роздивляться через 3-4 години, який сенс мені зараз писати цю скаргу? щоб мені видали компенсацію? в розмірі 100к? в чому прикол? чому адміністратор не може когось покликати, щоб дізнались чи був у мене краш чи ні? зараз 17:44 дивлюсь через скільки мені дадуть відповідь на мою скаргу, та видадуть компенсацію в 100к, це бред повнейший
  4. Доказ видачі покарання (скріншот/відео): https://ibb.co/2Yt0sVGx
  5. Дата походження: 18,10,2025
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі