Мурад Мухаджі
Отаман
- Реєстрування
- 1 Жов 2023
- Дописи
- 132
- Реакції
- 27
- Бали
- 33
- Нікнейм адміністратора:---
- Особистий нікнейм: Мурад Мухаджі
- Суть скарги: вилетів інтернет , під час затримання, викликав адмінів сказвшищо краш, мені відповідають, зверніться на форум, мені сидіти годину, скаргу в кращому випадку роздивляться через 3-4 години, який сенс мені зараз писати цю скаргу? щоб мені видали компенсацію? в розмірі 100к? в чому прикол? чому адміністратор не може когось покликати, щоб дізнались чи був у мене краш чи ні? зараз 17:44 дивлюсь через скільки мені дадуть відповідь на мою скаргу, та видадуть компенсацію в 100к, це бред повнейший
- Доказ видачі покарання (скріншот/відео): https://ibb.co/2Yt0sVGx
- Дата походження: 18,10,2025