Розглянуто мене забанили в ДС

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Реєстрування
23 Лис 2024
Дописи
58
Реакції
28
Бали
21
1. Сервер у діскорді:05
2. Нікнейм теха:-
3. Особистий нікнейм (Discord):gmail_Taras
4. Суть скарги: я зайшов в ДС а мені пиши ви забаненні.
5. Доказ: (скриншот/відео):
1739818044721.png

6. Дата походження:2.16.2025
 

Дмитро Джокер.

let it be.
Активний гравець
Реєстрування
18 Жов 2022
Дописи
1,386
Реакції
778
Бали
253
Вітаю, шановний гравець!
Ви були розблоковані, але якщо в майбутньому знов надасте якесь ліве посилання якогось лівого Discord серверу нашим гравцям, отримаєте перманент на усіх серверах.
Розглянуто.
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі