Зачинено мене звільнив адмін з НПУ К 01 за то що дав йому 3 попередження і дав попередження по відкриття вогню і почав стріляти з водійського місця і він каже

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Вова Лебіга

Новий гравець
Реєстрування
23 Жов 2024
Дописи
1
Реакції
0
Бали
1
і він звільнив мене з НПУ К ізза того що каже що це багоюз
 

Микола Ткач

Енергійний!
Активний гравець
Реєстрування
8 Сер 2023
Дописи
2,036
Реакції
635
Бали
238
Вітаю,розглянувши вашу скаргу,виношу вердикт: скарга написана не за формою,також вам необхідно звернутись в розділ: Скарги на адміністрацію 01 серверу,посилання прикріпляю нижче: Тик. Перед створенням теми ознайомтесь з правилами подачі:
Тик.

Зачинено!
 
Останнє редагування:
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі