Відмовлено мене посадили без причини

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

кентуха кентович

Новий гравець
Реєстрування
19 Лют 2025
Дописи
1
Реакції
0
Бали
1
їхав я 6 коло на снігопиберальній машині і случайно підняв ковш натиснув на нету кнопку це було буквально 2 секунди і мені адміністратор ілля макогон посадив мене на 20 хв за то що я порушив швидкість.хлопці це неадикватно я хотів зробити 20 кіл на машині.заберіть в нього адмінку і нехай вертає мені гроші я вже 6 кіл був проїхав.мені 35 років правил сервера дотримуюсь а мене кидають в тюрму несправидливо розберіться з цією подією адекватно ДЯКУЮ
 

Вікторія Коваленко

02 | Західна Україна
Активний гравець
Реєстрування
6 Січ 2023
Дописи
2,268
Реакції
716
Бали
213
Вітаю, розглянувши Вашу скаргу, можу винести наступний вердикт:
Скарга написана не по формі, з правилами можете ознайомитися за посиланням.
Відмовлено
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі