Розглянуто монтер (для Олега Галицького якщо можна тому що ГА не може з цим розібратись)

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Реєстрування
14 Бер 2025
Дописи
58
Реакції
56
Бали
23
  1. Нікнейм гравця:Марк Монтер
  2. Особистий нікнейм:Вячеслав Дефо
  3. Суть скарги: людина Марк Монтер подала заявку на помилування, прошу не помилувати людину тому що таке робити такі погрози що людина почала боятись за власне життя. Зливати власні данні людини. Людина не може просто так це залишити і звісно почала оскати(на її місці ви б зробили также я думаю) людині почали надзвонювати і людині було дуже страшно. Також прошу прийняти помилування від гравця Тьома Брукс та скоротити або розбанити гравця. З боку Тьоми абсолютно не було погроз а от зі сторонни Монтера були дуже сильні
  4. Докази (скріншот/відео):БАМ
  5. Дата порушення:21.09.25
    З повагою Вячеслав Дефо💎
 

Серго Голд

Спец.Адмін UKRAINE GTA
Спец.Адмін
Реєстрування
22 Сер 2024
Дописи
2,996
Реакції
1,844
Бали
253
Вітаю
Ситуація вирішена, людину покарано та не оскаржено
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі