Данька Леонтій
Новий гравець
- Реєстрування
- 22 Січ 2025
- Дописи
- 1
- Реакції
- 0
- Бали
- 1
як забрати авто з стоянки штрафів немає фотки не хочуть деякі загружатись але в мене чомусь не хоче забирати авто зі стоянки хотя там пише *штраф стоянка* на евакуації а коли я його хочу забрати пише що у вас немає авто якщо що це мотоцикл (мій)