Морфагор Мандрагор
Шановний гравець
- Реєстрування
- 2 Лип 2023
- Дописи
- 41
- Реакції
- 43
- Бали
- 21
1. Сервер у діскорді: 02
2. Нікнейм адміна: Незнаю
3. Особистий нікнейм (Discord): _come2me
4. Суть скарги:Адміну не сподобалось моє іншомовне імя, на що він сказав імя повинно бути українське , томущо англіською писати не можна, але в україні такого імені не має , на що він сказав це не мої проблеми , такі правила, після змінив його , дійсно правила такі? чи десь так написано ? мало того йому не сподобалось що я відстоював свою думку на його неаргументовані скарги , він заблукував мені мікрофон і просто втік , звісно імя його запамятати не встиг , але дуже сильно потребую адміністраторів які можуть допомогти з цим і позбавити цього адміністратора прав на такі догани , мені здається це расизм або щось типу недосвідченного адміна(і прошу звернути увагу це не перший раз),сподіваюсь якнайшвидше повернутися до свого імені і побачити вирок на цю справу.
5. Доказ: (скриншот/відео):відсутні
6. Дата походження: забанили 04.07.2024
2. Нікнейм адміна: Незнаю
3. Особистий нікнейм (Discord): _come2me
4. Суть скарги:Адміну не сподобалось моє іншомовне імя, на що він сказав імя повинно бути українське , томущо англіською писати не можна, але в україні такого імені не має , на що він сказав це не мої проблеми , такі правила, після змінив його , дійсно правила такі? чи десь так написано ? мало того йому не сподобалось що я відстоював свою думку на його неаргументовані скарги , він заблукував мені мікрофон і просто втік , звісно імя його запамятати не встиг , але дуже сильно потребую адміністраторів які можуть допомогти з цим і позбавити цього адміністратора прав на такі догани , мені здається це расизм або щось типу недосвідченного адміна(і прошу звернути увагу це не перший раз),сподіваюсь якнайшвидше повернутися до свого імені і побачити вирок на цю справу.
5. Доказ: (скриншот/відео):відсутні
6. Дата походження: забанили 04.07.2024
Останнє редагування: