Відмовлено напад на інкасаторів

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Ryslan

Поважний гравець
Реєстрування
15 Кві 2023
Дописи
206
Реакції
145
Бали
48
1. Ваш нікнейм:158200
2. Нікнейм порушника:240511,198761,148341,82115.113318
3. Назва клану порушника: HardFamQ
4. Суть скарги:Вітаю!Напад на 2 автомобіля інкасаторів,було 12 працівників+ працівники НПУ!Відкрили стрільбу на відстанітакож прошу взяти до уваги що вбавають заради розваги,сумки вони не можуть забрати!
6.2. "DM" - DeathMatch - доведення до несвідомого стану гравця, без вагомої на то IC причини. | Деморган 60-100 хвилин
6.4. "DM Car" - DeathMatch Car - умисне псування / нанесення шкоди будь-якому транспортному засобу з або без гравців у середині без вагомої IC причини. Удари по власному транспорті не враховуються. | Деморган 5-30 хвилин
6.42. Заборонено перешкоджати роботі працівників евакуатора, Укрзалізниці, автобуса, трамвая, тощо. | Деморган до 45 хвилин / Варн Порушення правила нападу на інкасаторів
5. Доказ порушення (скриншот/відео):
6. Дата порушення:
 
Останнє редагування:

Геральд Шелбі

ЗГС Неоф | Центральна Україна
Куратор лідерів
Реєстрування
22 Лип 2024
Дописи
1,082
Реакції
446
Бали
223
Вітаю!

Порушень від гравців - не виявлено.

Стосовно PG - згідно правил, а саме пункту 2.1 правил пограбування інкасаторів це довзолено.
Усі перебували у масках, та була дозволена кількість нападників.

Відмовлено!
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі