- Реєстрування
- 18 Чер 2023
- Дописи
- 653
- Реакції
- 695
- Бали
- 113
1. Сервер у діскорді: 02
2. Нікнейм теха: Максім Соколов
3. Особистий нікнейм (Discord): ssendik
4. Суть скарги: Даний МД видав мені бан за P.1(1.1)+P.7+P.1(1.3)(бамс), хоча зі мною був гравець який почав перепалку(бамс), почав ображати(бамс), провокувати(бамс) але йому не видали покарання(бамс), також там було ще декілька гравців які не отримали покарання, хоча ображали та провокували на конфлікт(бамс, бамс)
Також хочу щоб СМ взяв до уваги, що людина під нікнеймом "@edvardkeyt" в минулому МД злив конф. инфу з офіційного МД чату в ТГ, що правилами заборонено.(бамс)
5. Доказ: (скриншот/відео): в жалобе
6. Дата походження: 13.01.25
2. Нікнейм теха: Максім Соколов
3. Особистий нікнейм (Discord): ssendik
4. Суть скарги: Даний МД видав мені бан за P.1(1.1)+P.7+P.1(1.3)(бамс), хоча зі мною був гравець який почав перепалку(бамс), почав ображати(бамс), провокувати(бамс) але йому не видали покарання(бамс), також там було ще декілька гравців які не отримали покарання, хоча ображали та провокували на конфлікт(бамс, бамс)
Також хочу щоб СМ взяв до уваги, що людина під нікнеймом "@edvardkeyt" в минулому МД злив конф. инфу з офіційного МД чату в ТГ, що правилами заборонено.(бамс)
5. Доказ: (скриншот/відео): в жалобе
6. Дата походження: 13.01.25