Розглянуто некомпетентність // для КТП/ЗКТП

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Sendik<3

Активний гравець
Реєстрування
18 Чер 2023
Дописи
653
Реакції
695
Бали
113
1. Сервер у діскорді: 02
2. Нікнейм теха: Максім Соколов
3. Особистий нікнейм (Discord): ssendik
4. Суть скарги: Даний МД видав мені бан за P.1(1.1)+P.7+P.1(1.3)(бамс), хоча зі мною був гравець який почав перепалку(бамс), почав ображати(бамс), провокувати(бамс) але йому не видали покарання(бамс), також там було ще декілька гравців які не отримали покарання, хоча ображали та провокували на конфлікт(бамс, бамс)
Також хочу щоб СМ взяв до уваги, що людина під нікнеймом "@edvardkeyt" в минулому МД злив конф. инфу з офіційного МД чату в ТГ, що правилами заборонено.(бамс)
5. Доказ: (скриншот/відео): в жалобе

6. Дата походження: 13.01.25
 

Олександр Юрчишин

Пенсіонер | Центральна Україна [01]
Активний гравець
Реєстрування
11 Тра 2023
Дописи
2,135
Реакції
1,157
Бали
253
Вітаю!
Ознайомившись зі скаргою та переглянуши докази, можу винести вердикт.
Покарання вам було видано вірно.
Гравців було покарано.
Що стосовно модератора, з модератором буде проведено строгу бесіду, якщо виникнуть подібні ситуації, модератор отрима покарання.

Розглянуто!
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі