Avenger
Новий гравець
- Реєстрування
- 20 Чер 2024
- Дописи
- 1
- Реакції
- 0
- Бали
- 1
Доброго дня. У нас у фракції (Поліція міста Києва) Дивним чином персонаж котрий не знає ні статуту ні субординації і будучу капралом(що підтвердують реєстраційні дані на форумі) миттєво став підполковником. Що абсолютно не можливо по умовам серверу. Мене як гравця обурює цей момент адже ця подія принижує інших гравців котрі відігрують свої ролі і проходять певний суворий шлях за для отримання тих чи інших досягнень. Скріни котрі додаю зроблені в один і той самий час, про що свідчать часові ліміти