Розглянуто ну так не можна

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Роман Холи

Козак
Реєстрування
4 Чер 2025
Дописи
43
Реакції
17
Бали
11
1. Ваш нікнейм:Женя джонс
2. Нікнейм порушника:Валерчік Монтеро
3. Суть скарги: убили мене потом обозвали ще мені не сподобалось це
4. Доказ порушення (скриншот/відео):
5. Дата порушення:от тіки шо
 

Алекс Хантер

Поважний гравець
Реєстрування
19 Вер 2025
Дописи
572
Реакції
233
Бали
103
Вік
21
Вітаю!
Розглянувши вашу скаргу виношу вердикт що гравець Валєра Монстер 122740 отримає покарання в вигляді деморгану на 60 хвилин та муту на 30 хвилин а саме:
6.2. "DM" - DeathMatch - доведення до несвідомого стану гравця, без вагомої на то IC причини. | Деморган 60-100 хвилин

Примітка: якщо була провокація, або якщо відкрити вогонь у відповідь - не буде вважатись порушенням.

5.10. "Неповажне ставлення до гравців" - Заборонено неповажне ставлення до гравців / принижувати гідність та честь гравця. | Мут до 120 хвилин / Бан 7 - 20 днів


РОЗГЛЯНУТО

// by Hunter
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі